SFZ 1. liga starší dorast U 19
7. kolo: Trnava - Senica 2:1 (1:0) , Slávik, Antol (11) - M. Privrel, Podbrezová - Ban. Bystrica 1:2 (0:2), Galo - Šufliarský, Neušel (11), Ružomberok - Prešov 0:2 (0:1), Lukáč, Šimko, Slovan - Košice 1:0 (1:0), Lády, FC Nitra - Senec 5:0 (3:0),Balaj 2, Losonci, Dunda, Kinče. Bardejov - Michalovce a Žilina - Trenčín nehrali.
1. Žilina 6 5 1 0 24:4 16
2. Trnava 7 4 2 1 13:6 14
3. Senica 7 4 1 2 13:9 13
4. B.Bystrica 7 4 1 2 10:6 13
5. Prešov 7 4 0 3 9:9 12
6. Nitra 6 3 2 1 15:7 11
7. Podbrezová 7 3 1 3 15:16 10
8. Slovan 7 3 0 4 10:13 9
9. Michalovce 5 2 1 2 9:11 7
10. Bardejov 6 2 1 3 7:14 7
11. Trenčín 6 1 3 2 10:10 6
12. Košice 7 1 2 4 6:13 5
13. Ružomberok 7 1 1 5 5:13 4
14. Senec 7 1 0 6 5:20 3
SFZ 1. liga mladší dorast A U 17
7. kolo: Senica - Nitra 1:1 (0:1), M. Tomič - Zelenka, Michalovce - Ružomberok 2:0 (1:0), Lukáč, Zlacký, Košice - Žilina 2:1 (2:1), Duchoň, Kristan - Štefanec, Senec - Slovan 0:3 (0:1), Mašulovič 2 (1 z 11), Kele, Prešov - Podbrezová 2:0 (2:0), Zošš, Migaš, Trenčín - Bardejov 2:0 (0:0), Kvocera, Stručka, Ban. Bystrica - Trnava 0:0.
1. Slovan 6 5 0 1 15:4 15
2. Trnava 6 4 2 0 12:3 14
3. Nitra 7 3 3 1 21:8 12
4. Žilina 7 4 0 3 18:9 12
5. Ružomberok 6 4 0 2 7:4 12
6. Košice 7 3 2 2 10:8 11
7. Prešov 6 3 1 2 8:6 10
8. Michalovce 6 3 0 3 10:11 9
9. Senica 6 2 2 2 7:5 8
10. B.Bystrica 7 2 1 4 7:12 7
11. Trenčín 7 2 1 4 7:13 7
12. Podbrezová 6 2 1 3 6:12 7
13. Senec 6 1 0 5 5:23 3
14. Bardejov 7 0 1 6 2:17 1
SFZ 1. liga mladší dorastB U 16
7. kolo: Senica - Nitra 1:0 (1:0), L. Almási, Michalovce - Ružomberok 0:3 (0:2), Kudlička, Kružliak, vlastný (Novák), Košice - Žilina 1:0 (0:0), Novotný, Senec - Slovan 0:7 (0:3), Livora a Fronc 2, Lexa, Kratochvíl, Konderla, Prešov - Podbrezová 1:0 (0:0), Špyrka, Trenčín - Bardejov 3:1 (2:1), Bielik, Mišák, Fašung - Geci, Ban. Bystrica - Trnava 4:2 (3:1), Rymarenko 2, Antal, Mojžiš - Dráfi 2.
1. Slovan 6 6 0 0 24:3 18
2. Senica 6 6 0 0 16:1 18
3. Ružomberok 6 5 0 1 13:8 15
4. Trnava 6 4 0 2 16:7 12
5. Žilina 7 4 0 3 15:7 12
6. Nitra 7 3 2 2 10:9 11
7. Prešov 6 3 1 2 16:7 10
8. B.Bystrica 7 3 1 3 10:10 10
9. Bardejov 7 2 1 4 6:10 7
10. Trenčín 7 2 0 5 8:13 6
11. Podbrezová 6 1 2 3 2:9 5
12. Košice 7 1 2 4 5:15 5
13. Michalovce 6 0 1 5 1:12 1
14. Senec 6 0 0 6 2:33 0
ZsFZ 2. liga starší dorast Západ
8. kolo: FK Inter - Skalica 1:1 (0:0), g. h. S. Milota, Myjava - Horná Nitra 2:0 (1:0), D. Ferenčič, D. Kozák, Nové Zámky - PFA ViOn 1:2, Karlova Ves - ČFK Nitra 1:1, Levice - Topoľčany 2:4, Dúbravka - Dun. Streda 0:2, J. Bohunice - Lok. Trnava 2:1, Dubnica - Púchov 0:0.
1. D.Streda 7 6 1 0 19:4 19
2. Dubnica 8 5 2 1 17:8 17
3. Topoľčany 7 5 1 1 21:9 16
4. Myjava 7 5 0 2 15:8 15
5. Karl.Ves 7 4 2 1 14:4 14
6. PFA ViOn 7 3 2 2 11:9 11
7. L.Trnava 7 3 1 3 11:13 10
8. H.Nitra 8 3 1 4 14:17 10
9. ČFK Nitra 7 2 2 3 6:10 8
10. Púchov 7 2 1 4 13:17 7
11. J. Bohunice 7 2 1 4 8:13 7
12. Inter 7 2 1 4 7:13 7
13. Skalica 7 2 1 4 8:15 7
14. Dúbravka 7 1 2 4 7:11 5
15. Levice 7 1 2 4 9:14 5
16. N.Zámky 7 1 0 6 8:23 3
ZsFZ 2. liga mladší dorast
8. kolo: FK Inter - Skalica 2:3 (0:2), g. h. T. Kopálek, P. Fila, L. Nemečkay, Myjava - Horná Nitra 2:2 (0:2), g. d. D. Fukna, B. Kočica, Karlova Ves - ČFK Nitra 0:3, Nové Zámky - PFA ViOn 0:3, Levice - Topoľčany 3:0, Dúbravka - Dun. Streda 1:2, J. Bohunice - Lok. Trnava 1:1, Dubnica - Púchov 3:1.
1. D.Streda 7 7 0 0 25:3 21
2. Myjava 7 6 1 0 16:4 19
3. PFA ViOn 7 5 0 2 17:5 15
4. Dubnica 8 4 3 1 19:11 15
5. Skalica 7 4 2 1 16:7 14
6. ČFK Nitra 7 4 1 2 16:14 13
7. H.Nitra 8 3 3 2 13:12 12
8. Levice 7 4 0 3 11:11 12
9. J. Bohunice 7 3 1 3 18:16 10
10. L.Trnava 7 2 2 3 5:10 8
11. Púchov 7 2 0 5 13:15 6
12. Inter 7 2 0 5 10:14 6
13. N.Zámky 7 2 0 5 9:18 6
14. Dúbravka 7 1 1 5 7:12 4
15. Karl.Ves 7 1 0 6 6:21 3
16. Topoľčany 7 0 0 7 0:28 0
ZsFZ 4. liga starší dorast Severozápad
8. kolo: Veľké Kostoľany - Holíč 7:0 (2:0), Vrbové - Ilava 3:0, D. Vestenice - N. Dubnica 0:4, Trenč. Stankovce - Dolná Súča 0:1, Nitr. Rudno - Beluša 1:1, Borčice - Plevník 1:0, Boleráz - Nemšová 1:1, Nováky - Bošany 1:2.
1. Vrbové 7 7 0 0 37:3 21
2. Borčice 7 7 0 0 32:4 21
3. V.Kostoľany 7 6 0 1 30:5 18
4. N.Dubnica 7 4 3 0 20:6 15
5. Plevník 7 3 2 2 18:13 11
6. N.Rudno 7 3 2 2 15:11 11
7. Beluša 7 3 1 3 13:12 10
8. Bošany 7 3 1 3 13:22 10
9. Nemšová 7 2 3 2 17:11 9
10. D.Súča 7 3 0 4 20:16 9
11. Ilava 7 2 1 4 12:21 7
12. D.Vestenice 7 2 1 4 12:27 7
13. T.Stankovce 7 1 1 5 10:20 4
14. Boleráz 7 1 1 5 10:30 4
15. Nováky 7 0 1 6 14:37 1
16. Holíč 7 0 1 6 0:35 1
ZsFZ 5. liga starší dorast Západ
8. kolo: Šaštín - Dechtice 5:1 (2:0), V. Formánek 2, K. Barkóci, M. Suchý, R. Kočka, Rohov - Horné Orešany 8:3 (4:2), g. d. Pucheľ a Job 3, Ilčík, M. Ravas, Mor. Sv. Ján - Mokrý Háj 5:0 (3:0), O. Žilka 2, A. Velický, M. Benkovič, O. Nemec, Gbely - Kúty 0:5 (0:2), A. Vávra, F. Horečný, A. Šimek, J. Šimek, R. Kratochvíl, Jablonica - Suchá 0:2 (0:1), Trakovice - Kátlovce 4:1, Smolenice - Dubovany 1:1, Chtelnica - Dolný Lopašov 0:2.
1. Kúty 7 7 0 0 39:8 21
2. Mor.Sv.Ján 7 6 0 1 32:11 18
3. Gbely 7 6 0 1 28:7 18
4. Suchá 7 5 2 0 24:5 17
5. Rohov 7 5 1 1 28:12 16
6. D.Lopašov 7 4 1 2 14:10 13
7. Šaštín 7 4 0 3 17:16 12
8. Mokrý Háj 7 4 0 3 13:16 12
9. Smolenice 7 2 1 4 17:24 7
10. Kátlovce 7 2 1 4 11:18 7
11. Dubovany 7 1 3 3 8:12 6
12. Dechtice 7 2 0 5 12:20 6
13. Chtelnica 7 1 1 5 11:22 4
14. Trakovice 7 1 0 6 12:37 3
15. H. Orešany 7 1 0 6 10:37 3
16. Jablonica 7 0 0 7 3:24 0