ZsFZ 5. liga Západ starší dorast
4. kolo: Gbely - Šaštín 3:0 (1:0), B. Daniel, S. Daniel, M. Mihálik, Rohov - Dechtice 4:1 (2:1), g. d. P. Pucheľ a O. Ilčík 2, Kátlovce - Mokrý Háj 1:2 (1:1), g. h. M. bartoš, F. Sloboda, Chtelnica - Kúty 3:4 (0:2), g. h. A. Vávra 2, J. Sirka, P. Létal, Jablonica - Dubovany 2:4 (1:2), g. d. P. Mešťánek, A. Pavlík, Mor. Sv. Ján - Smolenice 4:1 (2:1), g. d. D. Kuník 2, A. Velický, A. Danihel, Trakovice - H. Orešany 3:4, D. Lopašov - Suchá 1:1. Dohrávka: Mor. Sv. Ján - Gbely 2:5 (0:2), A. Velický 2 - L. Daniel 3, S. Daniel, D. Danihel.
1. Kúty 4 4 0 0 25:6 12
2. Gbely 4 4 0 0 20:2 12
3. Suchá 4 3 1 0 18:2 10
4. Rohov 4 3 1 0 14:3 10
5. Mokrý Háj 4 3 0 1 7:5 9
6. Mor.Sv.Ján 3 2 0 1 16:7 6
7. Smolenice 4 2 0 2 13:13 6
8. Dubovany 4 1 2 1 6:5 5
9. D.Lopašov 4 1 1 2 7:7 4
10. Kátlovce 4 1 1 2 5:10 4
11. Dechtice 4 1 0 3 6:9 3
12. Chtelnica 4 1 0 3 9:13 3
13. Šaštín 3 1 0 2 3:8 3
14. H. Orešany 4 1 0 3 6:25 3
15. Jablonica 4 0 0 4 2:16 0
16. Trakovice 4 0 0 4 4:30 0
Dohrávka: Šaštín - Mor. Sv. Ján 3.9.
ObFZ Senica Majstrovstvá oblasti starší dorast
4. kolo: Petr. Ves - Rybky 1:1 (0:0), R. Panták - P. Gaša, Bor. Mikuláš - Radošovce 0:3 (0:0), D. Sloboda, A. Malatinský, K. Krutý, Stráže - Prietrž 2:4 (0:2), V. Polák, E. Pollák - P. Šimek 3, Ľ. Žák, Pop. Močidľany - Brodské 1:10 (1:1), M. Krušina - A. Gonda 4, P. Jakubec a D. Bolerác 2, D. Šimek, D. Dermek, Kopčany - Hradište 4:1 (1:1), M. Ferenčík 3, M. Hollý - T. Sadloň, Rovensko - Smrdáky 4:6 (3:1), P. Januška 2 (1 z 11), D. Provazník 2 - M. Škandera a M. Daniel 2, F. Pagáč, J. Balga, Vrádište - Bor. Sv. Jur 0:8 (0:6), Z. Daniel 4, R. Csomor 3, Š. Danihel, Smolinské - Š. Humence 3:2 (1:2), M. Polák 2, R. Buček - P. Masaryk, D. Burian.
1. Prietrž 4 4 0 0 24:7 12
2. Radošovce 4 4 0 0 18:4 12
3. Kopčany 4 4 0 0 17:3 12
4. Brodské 4 3 0 1 26:6 9
5. Š.Humence 4 3 0 1 22:7 9
6. Smrdáky 4 3 0 1 22:11 9
7. Rybky 4 2 1 1 18:9 7
8. Bor.Sv.Jur 4 2 0 2 27:12 6
9. Stráže 4 2 0 2 16:14 6
10. Smolinské 4 2 0 2 8:14 6
11. B.Mikuláš 4 1 0 3 10:12 3
12. P.Močidľany 4 1 0 3 9:20 3
13. Petr.Ves 4 0 1 3 5:20 1
14. Rovensko 4 0 0 4 7:30 0
15. Vrádište 4 0 0 4 4:29 0
16. Hradište 4 0 0 4 4:39 0
ObFZ Senica starší žiaci
4. kolo: Jablonica - Stráže 2:9 (1:4), R. Peterka, A. Búran - M. Daniel 3, M. Lacko a J. Daniel 2, D. Vala, D. Jurica, Šaštín - Rybky 5:1 (2:1), K. Daniel a D. Stanický 2, S. Havlíček - L. Petrúfka, Mor. Sv. Ján - Bor. Sv. Jur 3:10 (2:5), V. Vidovič 2, D. Lipták - Z. Daniel 8, J. Stanek, D. Kopča, Čáry - Prietrž 4:1 (1:1), g. d. M. Vašek 4 - J. Polakovič, Mokrý Háj - Sobotište 8:0 (2:0), T. Procházka 3. J. Rehák 2, M. Herák, O. Patka, T. Tokoš, Kopčany - Š. Humence 5:2 (2:1), O. Zabadal 3, A. Veselý, B. Daniel - R. Balažovič 2. Oreské - Smrdáky 0:0.
1. Mokrý Háj 4 4 0 0 23:1 12
2. Šaštín 4 4 0 0 14:3 12
3. Kopčany 4 3 0 1 14:7 12
4. Bor.Sv.Jur 3 3 0 0 32:4 9
5. Smrdáky 4 2 1 1 10:9 7
6. Stráže 3 2 0 1 15:10 6
7. Mor.Sv.Ján 4 2 0 2 13:13 6
8. Oreské 4 1 1 2 11:9 4
9. Čáry 4 1 1 2 10:15 4
10. Jablonica 4 1 0 3 10:17 3
11. Prietrž 4 1 0 3 3:11 3
12. Š.Humence 4 1 0 3 6:22 3
13. Rybky 4 0 1 3 4:14 1
14. Sobotište 4 0 0 4 4:34 0
Dohrávka: Stráže - Bor. Sv. Jur 1.9.
ObFZ Senica prípravka sk. A
2. kolo: Senica B - Hlboké 16:0 (7:0), J. Hutta 4, H. Manďák 3, D. Moravanský 2, D. Cmiel, T. Vričan, A. Predmeský, T. Trajlínek, J. Ďurica, Š. Škodáček, O. Hebnár, Koválov - Lakš. N. Ves 0:5 (0:2), L. Polák 2, F. Fábry, D. Valla, P. Ďurčo, Kúty - Cerová 4:1 (0:0), A. Hutta 2, A. Daniš, T. Čulen - P. Chlupík, Bor. Mikuláš - Šaštín 1:2 (0:2), voľno - Mor. Sv. Ján.
1. Kúty 2 2 0 0 8:1 6
2. Senica B 2 1 1 0 19:3 4
3. Šaštín 2 1 1 0 5:4 4
4. Lakš.N.Ves 1 1 0 0 5:0 3
5. Cerová 2 1 0 1 2:4 3
6. Hlboké 2 1 0 1 9:20 3
7. B.Mikuláš 2 0 0 2 1:3 0
8. Mor.Sv.Ján 1 0 0 1 0:4 0
9. Koválov 2 0 0 2 4:14 0
ObFZ Senica prípravka sk. B
2. kolo: Holíč - Gbely 11:0 (6:0), D. Csáky, T. Krčík a L. Nejedlík 3, M. Kocák, D. Pekar, Petr. Ves - Skalica B 24:1 (11:1), M. Ralbovský 9, A. Daniel 8, M. Švrček 5, Ch. Chňupka, K. Danielová - M. Hrica, Radimov - Oreské 16:0 (3:0), M. Vašíček 5, M. Horvátiková a D. Zima 3, K. Hrubošová a N. Hrubošová 2, J. Miholek, Dubovce - Radošovce hrajú 1.9., voľno - Letničie.
1. Radimov 2 2 0 0 23:3 6
2. Holíč 2 2 0 0 17:0 6
3. Petr.Ves 2 1 0 1 25:4 3
4. Letničie 1 1 0 0 7:1 3
5. Radošovce 1 1 0 0 3:1 3
6. Dubovce 0 0 0 0 0:0 0
7. Gbely 2 0 0 2 1:18 0
8. Oreské 2 0 0 2 0:22 0
9. Skalica B 2 0 0 2 4:31 0